world

who?

Qase™ היא חברת סטארטאפ בענף הבידור הביתי הממוקמת בתל-אביב, אשר מביאה פורמט חדשני ויחיד מסוגו בעולם. QASE (היתוך המילים QUEST ו-CASE) היא פלטפורמה למשלוח משחקים המשלבים את העולם הפיזי והטכנולוגי בעזרת חידות והפתעות פרי מוחם של יוצרי משחקים ובעלי חדרי-בריחה מכל העולם.

על המשחקים מנצחת האחת והיחידה קייסי, בינה מלאכותית שפיתחה החברה ותהפוך את החוויה שלכם לבלתי נשכחת.

החברה הוקמה ב-2019 ע”י היזמים איתי חסיד, דניאל עסיס ומצ’י מיארקי, שנמצאים בתחילת שנות ה-30 לחייהם, וכבר רשמו אקזיט מוצלח בשנת 2016 כאשר מכרו את חברת MOBEEGO שהקימו.

קייס החלה לפעול באזור ת”א שם גם ממוקמים משרדיה והיא מעסיקה 15 עובדים.

איתי חסיד
מייסד, CEO
דניאל עסיס
מייסד ,President
מאצ׳י מיארקי
מייסד ,CTO
גיא בוסקו
Gamification Wizard
קייסי
Chief AI Assistant
רוזי
Office Pup
התמקדו במה שאתם אוהבים
יש לכם רעיון טוב? בואו נהפוך אותו להצלחה מסחררת! הרעיון הוא המפתח ואנחנו יודעים את זה! אנחנו נאפשר לכם להתמקד במה שאתם הכי טובים בו-ליצור...שיווק, מכירות, שירות לקוחות, משלוחים, את כל אלה תשאירו לנו…
חשיפה גלובלית לרעיון שלך
הQASE שאתה תיצור הולכת לראות עולם! היא תשוכפל, תפורסם בפלטפורמה ותוצא ללקוחות בעשרות ערים במדינות שונות.
הכנסה פאסיבית
אנו מאפשרים ליוצרים שלנו מודל של תשלום חד-פעמי או הכנסה פאסיבית ע"י שותפות ברווחים. האפשרויות רבות ומגוונים, במקרה הזה, אנחנו לגמרי חושבים מחוץ לקופסא.
זכויות יוצרים
אנו מכבדים את זכויות היוצרים שלך ואת קניינך הרוחני, לעולם לא נפר אותם! וגם נעשה ככל שביכולתנו כדי למנוע מאחרים לעשות זאת לשותפים שלנו.
היתרון הגיאוגרפי
יש לכם חדר מוצלח ואתם תותחים, אין ספק! אך בעוד שחדר מוגבל לקהל לקוחות ספציפי באיזור שלכם ואט אט ממצה את עצמו, QASE יכולה להגיע רחוק, רחוק מאוד! לקהל לקוחות שלא יכולתם לדמיין אפילו.
הגדלת הכנסות ולקוחות חוזרים
בענף המסעדות זה כבר מובן מאליו- אפשר להגיע לשבת או להזמין משלוח עד הבית. מהיום גם בחדר הבריחה שלכם זה אפשרי! מעתה תוכלו להציע ללקוחות שביקרו אצלכם גם משלוח עד הבית, תחת חותמת היצירתיות והאיכות של המותג שלכם.
אין עלויות שוטפות והרבה פחות כאב ראש
שכירות- אין , לוגיסטיקה חכמה ומפעיל עם ימבה בינה מלאכותית- עלינו כל שנותר לכם הוא להמציא, ליצור ולשווק לקהל הלקוחות שלכם.
הגדלת ההיצע
יצירת קופסא זולה משמעותית מיצירת חדר ואינה דורשת נדל"ן לטובת הפעלתה, לכן תוכלו ביתר קלות לענות לביקושים בשעות העומס ע"י הגדלת ההיצע ולמקסם את ריווחכם. בנוסף, תוכלו להנגיש את עצמכם ולהגיע ללקוחות שנאלצים להישאר בבית בשל מז"א, היעדר בייביסיטר או סתם כי בא להם ערב של כיף על הספה.
חולמים על עסק משלכם?
זכיינות בQASE היא השילוב המושלם בין הנאה, יזמות ועסק מצליח. הזכיינים שלנו נהנים מהדרכות וליווי מקצועי בניהול העסק, דאגה ומעטפת שירותים רחבה. אם אתם רציניים, שאפתנים ועם תודעת שירות גבוהה, נשמח לצרף אתכם למשפחתנו.
לא כל ההתחלות קשות
אנחנו מאמינים שאנחנו צריכים לגדול ביחד, לכן החלטנו על עלות כניסה נמוכה מאוד אשר כוללת את כל הציוד והמשחקים שאתם צריכים. זה יאפשר לכם להקים את העסק ולהתחיל לפעול מהר מאוד.
מותג חזק
הצטרפות אלינו מקנה לך את האפשרות להיות חלק ממותג חזק ולהנות מכל היתרונות הכרוכים בכך. QASE מספקת זהות מותג ויתרון תחרותי בשוק שיסייעו לכם להצליח בעירכם.
חדשנות והובלה
עם מנוע צמיחה חזק של יוצרים ורעיונאים מכל העולם, אנחנו נדאג להיות כל הזמן צעד אחד לפני כולם, לחדש, לגוון ולהגדיל את ההיצע.